Proje Desteği

Calloffice çağrı merkezi, sektördeki tüm kontaklarını ve deneyimini kullanarak edindiği projelerini paydaşları ve ortakları ile paylaşmaya devam ediyor. Sizin de Çağrı Merkezinde proje ihtiyacınız varsa yada projenizi daha geniş kitlelere iletmek için Çağrı Merkezlerine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli..

Calloffice, projeleri belirlerken mutlaka verimliliği daha önce ölçülmüş yada kendi içinde ölçümledikten sonra diğer bayileri ile paylaşmaktadır. Bu yüzden bizden proje desteği aldığınızda acaba mı sorusu aklınıza gelmeyecektir. Ayrıca proje paylaşımı yaparken sadece proje değil proje için raporlama ve satış takibi yapabileceğiniz CRM toolumuzu da size açıyoruz. Aynı zamanda bazı projelermizde data desteği de veriyoruz. Böylece size sadece satış yapmak kalıyor..

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>